Vianoce 2020

Vianoce 2020

Obľúbené vianočné fotenia u mňa prebiehajú v príjemnej atmosfére môjho rodinného ateliéru. Väčšinou sú pripravené viaceré viacené scény. Vždy sú však ladené do 'prirodzena' s dôrazom na atmosféru Vianoc.
Prioritou nie je pre mňa rýchlo rýchlo nafotiť, ide mi najmä o to, aby ste sa Vy aj deti u mňa cítili fajn a z fotenia mali trošku aj zážitok. Väčšinou vychádza fotenie na asi pol hodinku.

Snáď sa Vám vianočné fotenia 2020 budú páčiť :)

pozrieť minuloročné fotenia

Vianoce 2020


Tento rok som si pre Vás pripravila vynovený ateliér, upravený tak, aby scény prirodzene prechádzali jedna do druhej. Scény budú jednoduché, farebne príjemné, neprezdobené, no milé, svetlé a krásne! Čakajú na Vás medovníčky, ktoré každý rok pečiem v počte milión kusov :D (aj tak sa vždy zjedia v prvé dva dni :D)


Opatrenia kvôli COVID19:

Na foteniach budem mať ochranný štít a miestnosť bude po každej rodine dezinfikovaná ozónom. Medzi foteniami tak bude vždy najmenej pol hodinová prestávka, čiže sa nebudete 'míňať vo dverách' s klientami pred Vami ani za Vami.

Tohtoročná farebná škála


Farebné heslo tohtoročných Vianočných fotení u mňa je: pastelové prirodzené farby. Na scénach nájdete béžovú, petrolejovú, hnedú, bielu, zlatú, olivovozelenú a občas sa tam mihne možno aj niečo červené.


Na scénke budú stromčeky, veľká hojdačka, kresielko, vianočné deky, kvety a podobne.

Čo si obliecť?


Začnime z iného konca: Čo si neobliecť? Stopku majú športové tričká s nápismi, magentovo ružové veci a celkovo sýte farby, ktoré by nám rozbili atmošku. Veľké nápisy a vzory sú celkovo nevhodné na hocijaký typ fotenia.


Čo je teda vhodné?

Krémová, béžová, biela, bledšie odtiene hnedej, pastelovo zelená, svetlo modrá... proste všetky svetlé farby, môžu byť aj skombinované so zlatou a striebornou. Z tmavozelených farieb sa bude hodit petrolejová, olivovozelená a bordová.


Ak sa chcete dozvedieť viac o vhodnom oblečení, kombinovaní vzorov, alebo celkovo o príprave na fotenie s deťmi, kliknite sem.

Cena


Ako vždy, u mňa na minifotení niesú balíčky. Cena za jednu fotku v digi podobe je


8 eur bez tlače,


tlač 13x19cm je 1 euro

tlač 10x15cm je 50 centov.


Cenu si tak viete rýchlo sami spočítať.


V cene fotenia je tiež vizuál pohľadnice s personalizovaným textom. Fotky a ich počet si vyberáte sami, nie je to žiadno obmedzené. Fotky na výber dostanete formou linku na Vašu galériu nafotených fotiek, z ktorých si jednoduchým sposobom zaškrtáte objednávku.

tipy z aktuálnej ponuky:


veľmi pekné veci má teraz H&M - tu je výber konkrétnych kúskov, ktoré na ich e-shope nájdete: