Antal photobooks

Pri vytváraní tlačovín z mojich fotiek mi ide predovšetkým o kvalitu a trvácnosť materiálov. Fotoknihy používam pomerne často, preto spolupracujem výhradne s topkou na slovenskom trhu, Antal photo books. Som rada, že Vám môžem ponúknuť aj túto možnosť, ako pretvoriť krásne digitálne fotky na hmatateľné umenie.

Handmade kvalita


Antalovci robia každú knihu ručne, s láskou a s najluxusnejšími materiálmi a technológiami a patria k svetovej špičke v svojom obore. Ich knihy vlastní veľa známych osôb, od pápeža po prezidentov.


Vnútorné strany fotoknihy tvoria fotografie vyhotovené klasickým chemickým procesom na profesionálny fotopapier, čo zaručuje tú najvyššiu vizuálnu kvalitu so životnosťou 150 rokov. Vrchné obalové strany majú nespočetné množstvo kombinácií. Cenovo je kniha od Antala porovnateľná s bežnými výrobcami fotokníh... naviac dostávate precíznosť, indivituálny prístup pri dizajnovaní a neuveriteľný obrazový zážitok.


Fotokniha môže byť výborným darčekom na Vianoce, narodeniny či iné jubileá, ale aj veľmi dobrá alternatíva k rodinným fotoalbumom. Najčastejšie robím knihy pre mladomanželov.


Fotoknihy sú vyhotovované digitálnym osvitom s rozlíšením 640 dpi. Vnútorné strany fotoknihy majú špeciálnu UV ochranu ktorá zabraňuje zlepeniu strán pri styku s tekutinou. Môžete si vybrať rôzne formáty fotokníh, klasické, štvorcové alebo panoramatické. Maximálny rozmer fotoknihy po jej otvorení môže byť až 40 x 100 cm. Patentovaný spôsob výroby zaručuje to, že po otvorení dvojstrana knihy vytvorí úplne rovnú plochu bez prerušenia v strednej časti. 


Vzorky kníh a vzorkovník materiálov mám k nahliadnutiu v ateliéri.

možnosti dizajnu knihy prime

kniha vega

kniha helios

kniha zenith