Fotokniha od Antala

Jedinečné knihy od Antalovcov

Jedinečné knihy od Antalovcov

Poznáte knihy od Antala? Antal Photo Books je slovenská rodinná firma, ktorú vo svete preslávila precíznosť, nádherná ručná práca a poctivosť vo všetkých smeroch. Nie náhodou sa ich knihy nachádzajú aj v zbierkach známych svetových osobností. Knihy z malého slovenského mestečka Fiľakovo vlastní napríklad pápež František, monacký princ Albert II., Vladimír Putin, Barack Obama či športovci Marián Hossa a Peťo Sagan. A prečo sú ich knihy také unikátne?

Antal Photobooks používajú mokrú metódu tlače fotiek, teda fotografie vyvolávajú klasickým spôsobom – chemickým procesom – ako kedysi analógové fotografie na film. Tým sa stopercentne zachovávajú farby a každý jeden detail. Žiadna iná firma v širokom okolí nerobí knihy týmto spôsobom, a to je na ich knihách vidieť a cítiť. Jeden z najkvalitnejších fotopapierov na trhu zase zabezpečí garantovanú životnosť 150 rokov bez zmeny farby či kvality fotografií. Každá jedna strana je potiahnutá UV ochranou. Fotografie sú nalepené na hrubé strany knihy, takže nelistujete papierový krehký materiál, tak náročný na roztrhnutie či poškriabanie. V rukách máte trvácne tvrdé stránky, ktoré môže listovať aj malé dieťa bez ujmy na knihe.

Kto ma pozná, vie, že spolupráce si vyberám srdcom a musím cítiť poctivosť, lásku k svojej práci a vidieť profesionálne výsledky. Preto som s veľkou radosťou začala spolupracovať aj s Antalovcami. Sú to proste skvelí ľudia, ktorí svoju prácu zbožňujú a dali by za svoje knihy ruku do ohňa.

Tieto knihy sú prístupné len partnerským profesionálnym fotografom a fotoštúdiám. Ja Vám prinášam jedinečnú možnosť. Z fotografií, ktoré robím so srdcom a láskou, vytvoriť pre Vás úžasnú hmatateľnú spomienku. Tá bude navždy pripomínať obdobie Vášho života v podobe luxusnej knihy. A viete, čo je príjemným bonusom? Cenovo je kniha od Antala porovnateľná s bežnými výrobcami fotokníh… naviac dostávate precíznosť, indivituálny prístup pri dizajnovaní a neuveriteľný obrazový zážitok. Fotokniha môže byť výborným darčekom na Vianoce, narodeniny či iné jubileá, ale aj veľmi dobrá alternatíva k rodinným fotoalbumom.

A ako to funguje? Jednoducho – poviete mi, čo približne chcete v knižke mať, vyberiete si rozmer a materiály obalu a papiera zo vzorkovníku, ktorý mám v mojom ateliéri, vyberieme spolu približný počet strán a detaily knihy a spočítam Vám výslednú cenu. Po odsúhlasení ceny budem pracovať na príprave materiálu na Vašu knihu. Rozvrhnutie jednotlivých stránok Vám pošlem na schválenie a potom šup s digitálnou verziou priamo Antalovcom, ktorí z pripravených koláží vytvoria neopakovateľné umelecké dielo. Výroba trvá okolo troch týždňov a po doručení sa dohodneme na prevzatí.

©Lubie Sutton photography 2015, všetky práva vyhradené